Hotel Cesky Krumlov Peregrin
 
ADRESA Hotel Peregrin
Masna 139
Cesky Krumlov 38101
Czech Republic
Hotel-Cesky-Krumlov-Peregrin@cz-hotel.eu
AKTUÁLNE POČASIE
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 10 m/s
Hotel Peregrin ubytovanie Cesky Krumlov Aktuálne počasie skoro zataženo
Hotel Cesky Krumlov Peregrin - k dispozícii letná terasaHotel Cesky Krumlov Peregrin - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Cesky Krumlov Peregrin - akceptuje creditné karty VISAHotel Cesky Krumlov Peregrin - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Cesky Krumlov Peregrin - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cesky Krumlov Peregrin - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cesky Krumlov Peregrin - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cesky Krumlov Peregrin - Izby s vlastnou toaletouHotel Cesky Krumlov Peregrin - v izbach je telefon
 
Odporúčajte tyto stránky:

*** Hotel Peregrin / Cesky Krumlov

Hotel Peregrin je unikátny dizajnový hotel butikového typu v centre Českého Krumlova, ktorý kombinuje moderný design s pôvodným historickým charakterom budovy. Každá izba je jedinečná svojím usporiadaním a farebnou kompozíciou; vo všetkých izbách nájdete na mieru zhotovený nábytok, masívne drevené podlahy, ploché televízie a súčasťou je i elegantná kúpeľňa s vaňou alebo sprchou. Hotel stojí v samotnom centre mesta, ale napriek tomu si môžete vychutnávať neobvyklý pohľad na zámok z privátnej záhrady.

Český Krumlov Ubytovanie
Hotel Peregrine ponúka ubytovanie v centre mesta Český Krumlov v 9 priestranných dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne. K dispozícii je tiež bezbariérová izba v úrovni prízemí, špeciálne vybavená pre hostí so zníženou pohyblivosťou.

Apartmán Odyseus s posteľou s nebesami
Najkrajšou izbou v hoteli Peregrin je apartmán Odyseus s posteľou s nebesami, obývacím priestorom a súkromnou terasou s výhľadom na Český Krumlov vrátane krumlovského zámku a preslávenej veže u krumlovského zámku.

Hotel Peregrin stravovanie
Pozývame vás do našej reštaurácie v sesterskom hoteli Švamberský dom, ktorá sa nachádza v ulici Soukenická len 100 metrov od hotela Peregrin. Reštaurácia je umiestnená v jednom z najstarších domov v Českom Krumlove s gotickými črtami a so vzácnymi freskami na fasáde.

Reštaurácia Švamberský dom je vyhľadávaným cieľom návštevníkov Českého Krumlova pre svoju poctivú kuchyňu a útulnú atmosféru. Ponúka príjemné posedenie u otvoreného ohňa alebo na letnej teráske. Vyberiete si zo širokej ponuky špecialít pripravovaných na ohni, polievok, minútok, šalátov a najmä vynikajúcich českých jedál. Ochutnajte treba pečené kačičky s domácimi knedlami, staročeské domáce zemiakové plnené knedle alebo delikátnu sviečkovú.
 
Tip: Využite akčnú zľavu vo výške 20% do reštaurácie Švamberský dom Český Krumlov pre hostí ubytovaných v hoteli Peregrin! Bližšie informácie a poukaz na zľavu vám radi poskytnú na recepcii hotela Peregrin.

Ubytovanie v Českom Krumlove Turistika
Štátny hrad a zámok Český Krumlov, divadelné predstavenie na pohyblivom hľadisku, múzeá a galérie a centrum Českého Krumlova, ktoré priamo nabáda k romantickým prechádzkam, pri ktorých zažijete skutočnú atmosféru historického mesta.