Hotel Český Krumlov Peregrin
 
ADRESA Hotel Peregrin
Masná 139
Český Krumlov 38101
Česká Republika
Hotel-Cesky-Krumlov-Peregrin@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Peregrin ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Hotel Český Krumlov Peregrin -  je k dispozici letní terasaHotel Český Krumlov Peregrin - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Český Krumlov Peregrin - přijímá kreditní karty VISAHotel Český Krumlov Peregrin - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Český Krumlov Peregrin - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Český Krumlov Peregrin - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Český Krumlov Peregrin - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov Peregrin - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Český Krumlov Peregrin - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Peregrin / Český Krumlov

Hotel Peregrin je unikátní designový hotel butikového typu v centru Českého Krumlova, ve kterém se  kombinuje moderní design s původním historickým charakterem budovy. Každý pokoj je jedinečný svým uspořádáním a barevnou kompozicí; ve všech pokojích najdete na míru zhotovený nábytek, masivní dřevěné podlahy, ploché televize a součástí je i elegantní koupelna s vanou či sprchou. 

Český Krumlov ubytování
Hotel Peregrin nabízí ubytování v centru města Český Krumlov v 9 prostorných dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu. K dispozci je také bezbariérový pokoj v úrovni přízemí, speciálně vybavený pro hosty se sníženou pohyblivostí. Z hotelové privátní zahrady si můžete vychutnávat neobvyklý pohled na Krumlovský zámek.

Apartmán Odysseus s postelí s nebesy
Nejkrásnější pokoj v hotelu Peregrin je apartmán Odysseus s postelí s nebesy, obývacím prostorem a soukromou terasou s výhledem na Český Krumlov včetně krumlovského zámku a proslulé věže u krumlovského zámku.

Hotel Peregrin stravování
Zveme vás do hotelové restaurace v sesterském hotelu Švamberský dům, která se nachází v Soukenické ulici jen 100 metrů od hotelu Peregrin. Restaurace je umístěna v jednom z nejstarších domů v Českém Krumlově s gotickými rysy a se vzácnými freskami na fasádě.

Restaurace Švamberský dům je vyhledávaným cílem návštěvníků Českého Krumlova pro svou poctivou kuchyni a útulnou atmosféru. Nabízí příjemné posezení u otevřeného ohně nebo na letní terásce. Vyberete si z široké nabídky specialit připravovaných na ohni, polévek, minutek, salátů a zejména vynikajících českých jídel. Ochutnejte třeba pečenou kachničku s domácími knedlíky, staročeské domácí bramborové plněné knedlíky anebo delikátní svíčkovou.
 
Tip: Využijte akční slevu ve výši 20% do restaurace Švamberský dům Český Krumlov pro hosty ubytované v hotelu Peregrin! Bližší informace a poukaz na slevu vám rádi poskytnou na recepci hotelu Peregrin

Ubytování v Českém Krumlově turistika
Státní hrad a zámek Český Krumlov, divadelní představení na otáčivém hledišti, muzea a galerie a centrum Českého Krumlova, které přímo vybízí k romantickým procházkám, při nichž zažijete opravdovou atmosféru historického města.